Insemnari

Din nou Metrou

Filed under: Uncategorized — Gelu March 27, 2007 @ 14:12

…metroul ma face din nou sa visez!

8 Comments »

  1. de ce? asta daca nu te streseaza formularea asta :) :*

    Comment by Anonymous — March 27, 2007 @ 14:23

  2. De ce, ce? :D

    Comment by Anonymous — March 27, 2007 @ 14:26

  3. ce te face sa visezi mai exact ? ideea de metrou sau intalnirile de la gura metroului:D

    Comment by Anonymous — March 27, 2007 @ 14:58

  4. Serios?Dezvolta ,eu nu am mers cu metroul pana acum,deci nu prea am cum sa te inteleg.Poate imi explici si mie ce anume visezi?

    Comment by Anonymous — March 28, 2007 @ 01:15

  5. :) Sa visez… cand mergi cu metroul ai timp de toate si de toti :)

    Comment by Anonymous — March 28, 2007 @ 01:18

  6. mai ales daca nu ai un mp3 care sa iti zdruncine urechile.. atunci privesti in jur, te sperii, te uiti iar si vezi ca esti singur in orasul asta gri… si iti place sa fii singur.esti singur cu tine.. cat as vrea.. :)

    Comment by Anonymous — March 28, 2007 @ 04:05

  7. Sincer si eu visez cand merg cu metroul….daca am avea un instrument de receptat ganduri…pe bune cred k am crea cele mai intense si interesante povesti ale lumii…am depasi Sherezada…..Halima si orice altceva…..fiecare are o poveste:de la tipul care sta cu capul plecat la 6 dim si probabil se gandeste:shit..iar am uitat gazele aprinse…la tanara domnisoara care ar fi vrut ca seara sa nu se fi terminat atat de repede…la domnul crispat si trist din cauza problemelor de la servici….la gospodina care s-a dus cu metroul pana in carrefour sa faca cumparaturile pentru masa de pranz….la gandurile noastre:ce am facut la testul de la practik……ma mai iubeste….ma iubeste…..suntem impreuna….ce sa fac azi 2 ore libere…ma duc in parc….sau dau o raita prin plaza…sa frec menta….il sun sau nu il sun…to be or not to be….eu zic k gandurile noastre reprezinta cea mai mare anomalie a universului…pot crea povesti si pot dezlega povesti….Merci de coment!!!!!!!!!!

    Comment by Anonymous — March 28, 2007 @ 12:55

  8. Deci Comment la Comment? Sa-ti fie de bine;)

    Comment by Anonymous — March 28, 2007 @ 13:15

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI