Insemnari

Timisoreana

Filed under: Personal — Gelu April 16, 2008 @ 09:45

Vroiam sa scriu un post despre "Timisoreana in my life" dar ar fi fost prea "gay" (asta ca sa citez pe colegii mei de camera care sunt putin cam homofobi) asa ca nu va zic de prima sticla de Timisoreana bauta pe o terasa de acasa si pe care am dat 11.500 sau despre cutiile baute pe Bucegi, in Vama, acasa… Urmeaza doar cateva poze.

Timisoreana


TimisoreanaIMG_1621

IMG_6251

Timisoreana

Timisoreana

IMG_0509

Timisoreana

Timisoreana

Bere

Timisoreana

Timisoreana

IMG_7443

IMG_0849-2

IMG_0867

IMG_0783

8 Comments »

  1. ai grija sa nu induci lumea in eroare, unii ar putea spune ca esti fidel!

    Comment by Mihai — April 16, 2008 @ 11:47

  2. through the hard times and through the best..at least u have and loyal friend, daca tot se vorbea de fidelitate :p.

    Comment by mika — April 16, 2008 @ 12:00

  3. Geniale pozele 8,9 :) Numa’ ai grija prea multa bere ingrasa :P

    Comment by Sunny — April 16, 2008 @ 20:35

  4. Bai … cica te urmaresc de vreo juma’ de an (sau mai bine). Si mi-ai demonstrat ca nu’s singul om fidel Timisorenei. Si e prima oara cand comentez ceva la tine pe blog si e ca naiba de caraghios ca e un post despre bere :)

    PS: in seara asta am fost infidela. Am baut Silva bruna. Shame on me :P

    Comment by Andreea — April 17, 2008 @ 00:06

  5. Andreea, intre noi fie vorba: una dintre poze e cu un Carlsberg in mana, nu de alta dar in unele locuri Timisoreana e prea ieftina ca sa poata fi vanduta… :)

    Comment by Gelu — April 17, 2008 @ 09:57

  6. Oh, da. Cunosc privirile acuzatoare/de sus cand ceri o Timisoreana cam oriunde te-ai afla. Mai ales cand in locul respectiv nu au decat beri de fite la 0.33 care costa de 3 ori cat o Timisoreana la 0.5.

    Comment by Andreea — April 17, 2008 @ 14:07

  7. :)) Esti nebun :|

    Intrebare : nu ai probleme cu prietena ? … ceva de genu’ “Draga, daca ai fi sa alegi intre mine si Timisoreana … ce ai face ?”

    PS : eu cred ca stiu raspunsul, si e dureros :)

    Comment by JamayK — April 21, 2008 @ 12:56

  8. JamayK, Din feririce, dupa cum ai vazut,nu cred ca e cazul mai ales ca si ea impartaseste intr-o oarecare masura aceiasi pasiune :P