Insemnari

Daca ai fi pentru o zi…

Filed under: Intrebarea zilei — Gelu July 10, 2007 @ 10:40

Daca ai fi un hot din buzunare si ai arata ca un hot din buzunare si te-ai urca intr-un autobuz ca sa furi din buzunare si te-ai pune langa o tipa ca sa-i furi din buzunare te-ai simti ofensat daca ea dupa ce s-ar uita la tine si-ar da seama ca esti un hot din buzunare si s-ar duce mai incolo?

7 Comments »

  1. Daca ai fi o tipa si te-ai urca intr-un autobuz si daca la prima s-ar urca un hot de buzunare care s-ar pune langa tine si dupa ce ti-ai dat seama ca e hot de buzunare … cum arata un hot de buzunare?

    Comment by Aura — July 10, 2007 @ 22:00

  2. @Aura: uită-te mai atentă la Gelu =)) Kiddin’
    O să îţi spun o poveste într-o zi ;-)

    Comment by miChou — July 11, 2007 @ 03:05

  3. @Aura: Ce-s cu intrebarile astea evidente? :) Ar putea pur si simplu sa fie scris pe frunte :P

    @miChou: Abia astept:D

    Comment by Gelu — July 11, 2007 @ 09:12

  4. @Gelu: aaaaaaaaa, io intelesesem ca-mi spune mie povestea,… despre tine … am I seeing things??? :)

    @miChou: Abia astept eu :P

    Comment by Aura — July 11, 2007 @ 19:32

  5. hmm..hot de buzunare zici…am urcat in autobuz,mi-am scos cartea si citeam fara sa-mi pese de buzunare,desi aveam mobilul in buzunar uitasem pur si simplu de el.Intamplator mi-am bagat mana in buzunar cautand un servetel,n-am gasit decat o mana straina ,o mana rece, am intrebat-o ce cauta ,nu stia nici ea ,decat ca vrea ceva, care sa ii asigure traiul pt inca o zi.M-am uitat ciudat la ea ,ea ciudat la mine.Nu s-a rusinat,dar a pleacat sa-si continue drumul prin alte buzunare.
    PS:Hotul de buzunare are mana rece, asa se recunoaste

    Comment by ana — July 11, 2007 @ 21:19

  6. Îmi pare rău să te dezamăgesc, dar povestea e pentru Aura. Sau, ca să fiu mai corect, este cu Aura ;-)

    Comment by miChou — July 14, 2007 @ 00:19

  7. @Aura: în caz că mai citeşti comentariile la postul ăsta, povestea de care spuneam se găseşte acum aici.

    Un weekend frumos vă doresc,
    Mihai

    Comment by miChou — July 14, 2007 @ 14:47

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI